Inženjer automatizacije (m/ž)

Rok prijave: 02.12.2018.

ATIP Germany GmbH

Elisabethstrasse 8, 84489             Burghausen

Web: http://www.atip.hr

Radimo u procesnoj industriji sa DCS ili SCADA/Controller sustavima od Siemensa (PCS7 ili STEP7 sa WIN-CC ili WIN-CC Flexible) ili DCS ABB 800XA.

Rad se sastoji od faze projektiranja (iz Hrvatske ili inozemstva) te najčešće i puštanja u rad (2-5 tjedana) u industriji koja može biti i u Aziji (Kina, Malezija, Taiwan) ili Njemačka, Austrija ili negdje u Hrvatskoj.

Osposobljavanje za navedene sustave obavlja se u našoj tvrtki u Siemens Njemačka te drugdje u sklopu samog posla.

Opis posla

Fleksibilni ste glede radnog vremena te željni raditi u visoko motiviranom timu sa stručnjacima sličnim Vama na raznim svjetskim projektima u procesnoj industriji?

Vrlo ste znatiželjni i želite osobno napredovati? Onda ste dobrodošli u svijet automatizacije, u “ATIP Germany GmbH”.

Uvjeti

– dipl. ing. elektrotehnike

– engleski jezik je obavezan kao i solidna osnova njemačkog jezika u govoru i pismu

Pošaljite svoj životopis na engleskom ili njemačkom jeziku putem linka za prijavu http://www.atip.hr/ .

Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke, Doktorat

Jezici: Engleski (osnovno), Njemački (osnovno) Vozačka dozvola: B Što nudimo Velike mogućnosti osobnog napretka. Djelatnik ima apsolutno sve što je potrebno za nesputano obavljanje posla (notebook, mobitel, automobil).