Intis Engineering d.o.o.

INTIS ENGINEERING d.o.o. je tvrtka koja se bavi automatizacijom u industriji i energetici: projektiranjem, razvojem i implementacijom programskih rješenja u procese te proizvodnjom opreme za industrijska postrojenja.

Imamo zavidne reference u različitim granama industrije, a tijekom našeg postojanja od 1990. g. (tada pod imenom EXOR informatički inženjering d.o.o.) uspješno smo odradili više stotina projekata širom svijeta.

Naši djelatnici posjeduju znanja i iskustva stečena tijekom realizacije projekata na stranim i domaćim tržištima u industriji proizvodnje i obrade metala, prehrambenoj industriji, petrokemijskoj industriji, brodogradnji, papirnoj industriji, energetici itd.

Kupcima nudimo razne usluge počevši od savjetovanja, razvoja, projektiranja i izrade softvera pa sve do puštanja u pogon, optimiranja i održavanja.

Sjedište tvrtke i glavni ured nalazi se u Zagrebu, a prisutni smo i u zemljama u susjedstvu (uredi u Milanu, Beogradu i Harkovu).

Za projekte u industriji proizvodnje metala, te auto-industriji tražimo nove kolege/ice.

Inženjer AUTOMATIZACIJE

Opis posla:

  • programiranje i puštanje u pogon sustava automatizacije
  • izrada PLC programa
  • izrada SCADA/HMI sustava

Uvjeti:

  • Zadnja godina elektrotehnike ili završen studiji elektrotehnike VŠS/VSS
  • poznavanje stranih jezika: engleski – izvrsno, njemački – poželjno, talijanski – poželjno
  • poželjno znanje programiranja u STEP7 / TIA portal, PCS7 ili nekoj drugoj PLC platformi
  • spremnost na učenje i usavršavanje
  • spremnost na terenski rad u Hrvatskoj i u stranim zemljama
  • vozačka dozvola B kategorije

Jezici:

Engleski (izvrsno), njemački (prednost), talijanski (prednost)

Vozačka dozvola: B

Što nudimo:

  • stalno zaposlenje (nakon završetka fakulteta)
  • zanimljiv i izazovan posao
  • stimulativna primanja
  • rad na međunarodnim projektima
  • optimalan raspored rada u Hrvatskoj i na terenu
  • rad u mladom i dinamičnom timu
  • kreativno i pozitivno radno okruženje
  • mogućnost dodatnog napredovanja kroz edukaciju
  • osiguran parking
  • osiguran besplatan topli obrok

Kontakt: dinko.poljak@intis.hr