PPD je hrvatska energetska kompanija koja 20 godina uspješno posluje u Hrvatskoj, ali i na tržištima Europske unije. Okupljamo mlade stručnjake orijentirane na neprestani razvoj i razmišljanje izvan okvira. Dio smo poslovnog sustava Energia naturalis, jedne od najbrže rastućih grupacija u Hrvatskoj i regiji.

RADNO MJESTO: Mlađi stručni suradnik za upravljanje portfeljem

LOKACIJA RADNOG MJESTA: Vukovar

OPIS POSLA:

  • Prikupljanje i obrada podataka, priprema izvještaja
  • Trgovanje na plinskim trgovinskim platformama
  • Operativna komunikacija s kupcima i dobavljačima
  • Optimizacija i planiranje portfelja kupaca i dobavljača
  • Praćenje zakonske regulative

ZAHTJEVI/UVJETI:

  • VSS; Ekonomski fakultet, Prirodoslovno – matematički fakultet / Odjel za matematiku, Strojarski fakultet, Rudarsko-geološko-naftni fakultet, Fakultet elektrotehnike i računarstva
  • Nije potrebno radno iskustvo
  • Napredno korištenje Excela (poznavanje naprednih funkcija: VLOOKUP, INDEX, MATCH, uvjetno sumiranje i prebrojavanje, pivot tablice, napredno filtriranje, osnove VBA) i poznavanje rada na računalu
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Prednost poznavanje mađarskog/njemačkog/talijanskog/rumunjskog/češkog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

ŠTO OČEKUJEMO:

  • Usmjerenost na visoke standarde u poslu i sklonost timskom radu
  • Visok stupanj odgovornosti i pouzdanosti,
  • Visok stupanj proaktivnosti, inicijative i energije
  • Sistematičnost u radu
  • Pozitivan stav i otvorenost prema stjecanju novih znanja
  • Spremnost na povremena putovanja

ŠTO NUDIMO:

  • Dinamično radno okruženje i izazovan posao
  • Profesionalnu radnu okolinu
  • Stalnu mogućnost učenja te osobnog i profesionalnog usavršavanja

RIJEŠI ZADATAK I POSTANI DIO NAŠEG TIMA:

Rješenje zadatka i prijave se šalju na mail careers@enna.hr. Zadnji dan prijave je utorak 02.02.2021. godine.