PETROKEMIJA, d. d., tvrtka je s 53 – godišnjom tradicijom proizvodnje mineralnih gnojiva, jedan je od najznačajnijih gospodarskih i energetskih subjekata te najveći poduzetnik u grupaciji kemijske industrije Republike Hrvatske. Pružamo usluge u području razvoja, projektiranja, nadzora, održavanja, umjeravanja, ispitivanja, kontrole kvalitete i konzaltinga. Zahvaljujući dokazanoj kvaliteti naših proizvoda i usluga, s godišnjim kapacitetom od 1,35 milijuna tona prisutni smo u cijeloj Hrvatskoj te na regionalnom i svjetskom tržištu. Trenutno nas je više od 1200 zaposlenih.

Ako vas motivira rad u dinamičnom poslovnom sustavu i posvećeni ste radu i visokim rezultatima, pozivamo Vas da budete dio našeg tima u Poslovnoj funkciji Proizvodnja, RJ Održavanje na poziciji:

MLAĐI INŽENJER
(Tehnički ured – Odjel elektroenergetskih postrojenja i mjerno regulacijskih sustava)
(m/ž)
2 izvršitelja
(mjesto rada: Kutina)

Opis poslova:
 održavanje DCS, PLC i A/B sustava
 instaliranje i puštanje u rad DCS, PLC i A/B sustava
 održavanje procesne mjerne opreme
 sudjelovanje u razvoju i održavanju software-a vezanog za PLC ili A/B sustave
 izrada tehničke dokumentacije

Uvjeti:
 VSS/VŠS (FER, FERIT ili srodno visoko učilište)
 napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
 vozačka dozvola: B kategorije
 poželjne vještine: Rad sa MS Office, AutoCAD, EPLAN, osnove OS Windows

Prednosti:
 smjer automatizacija i vođenje procesa

Opis kandidata:
 dobre analitičke, organizacijske i komunikacijske vještine
 sposobnost planiranja aktivnosti i dokumentiranje izvršenih poslova
 proaktivnost i samostalnost u radu
 sposobnost timskog rada
 spremnost na učenje i usavršavanje

Nudimo vam ugovor na određeno vrijeme, priliku za rad na raznovrsnim i zanimljivim radnim zadacima u dinamičnom poslovnom okruženju te mogućnosti za profesionalni razvoj.

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 19.1.2022. godine.

Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave (životopis, diploma, motivacijsko pismo) pristigle putem linka.

Više o nama saznajte na našim web stranicama: www.petrokemija.hr